Aktualności

Z pewnością wiele fanów produkcji Marvela czeka na kolejne daty premiery swoich ulubionych seriali. Czy „Marvel’s Daredevil” pojawi się jeszcze w tym roku czy będziemy musieli poczekać trochę dłużej?

Ted Sarandos, szef działu treści w Netflixie wypowiedział się na temat, jakie seriale pojawią się w drugiej połowie tego roku. Wymienił m.in. „Orange is the New Black”, „Ozark”, „Iron Fist”, „Narcos” oraz… trzeci sezon „Marvel’s Daredevil”. Z pewnością wiele fanów jest ucieszonych z tej informacji. Należy jednak przypuszczać, że nie nastąpi to szybciej niż w listopadzie czy grudniu. To i tak szybciej niż inni mogliby się spodziewać. Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalną datę premiery.

daredevil, charlie cox
Charlie Cox jako Daredevil

Historia skupia się na niewidomym prawniku - Mattcie Murdocku, który postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki walki umożliwiają mu zamianę eleganckiego garnituru w kostium diabła i przyjęcie pseudonimu Daredevil.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …