Aktualności

Dan Harmon – twórca „Rick and Morty” wiele lat temu nagrał bardzo niesmaczny skecz, który może zagrozić jego karierze. Co na to stacja Adult Swim?

Dan Harmon jest twórcą kontrowersyjnego skeczu „Daryl”, który miał być parodią „Dextera”. Pokazał on głównego bohatera, który próbował powstrzymał seryjnych morderców. W jaki sposób? Przenosił się do przeszłości i atakował ich seksualnie, kiedy byli dziećmi. Skecz, w którym wystąpił sam Harmon, został stworzony kilka lat temu, a teraz został nagłośniony.

Co na to wszystko Adult Swim? Stacja poinformowała, że twórca serialu „Rick and Morty” nadal pozostanie zatrudniony w firmie:

W Adult Swim szukamy i zachęcamy do kreatywnej wolności.  Ofensywa treść wideo z Danem z 2009 roku, która niedawno się ukazała, pokazuje słabą ocenę sytuacji i nie odzwierciedla rodzaju poszukiwanych przez nas treści. Dan rozpoznał swój błąd w odpowiednim czasie i natychmiast przeprosił. Rozumie, że w Adult Swim nie ma miejsca na tego typu treści.

dan harmon, adult swim, rick and morty
Dan Harmon – twórca „Ricka i Morty’egio”

Na całe szczęście Dan Harmon udostępnił oficjalne przeprosiny:

W 2009 roku stworzyłem „pilota”, który usiłował sparodiować serial „Dexter”, a udało mu się tylko obrazić innych. Szybko zdałem sobie sprawę, że treść była zbyt niesmaczna i natychmiast usunąłem wideo. Nikt nie powinien nigdy tego widzieć, za co szczerze przepraszam.

Miejmy nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy i nic nie zagrozi kolejnym sezonom serialu „Rick and Morty”. W końcu możemy się spodziewać m.in. 70 nowych odcinków.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …