Aktualności

„Titans” nie mają łatwej historii – nad serialową adaptacją komiksów DC zaczęto zastanawiać się w 2014 roku. Półtora roku temu z pomysłu wycofała się stacja TNT, oddając prawa z powrotem DC Comics. Na szczęście wydawnictwo nie zamierza pogrzebać projektu – a dodatkowo pewne ogłoszenie o pracę zdaje się potwierdzać obecność jednego z najgorszych wrogów Młodych Tytanów – demona Trigona.

Ponieważ premiera produkcji przewidywana jest na 2018 rok, powoli dostajemy coraz więcej informacji. Pisaliśmy już na Serialomaniaku o obsadzie. Dodatkowo jakiś czas temu udostępniono pierwsze zdjęcie Brentona Thwaitesa („Pirates of the Caribbean”) jako Robina. Zdjęcie pomocnika Batmana możecie zobaczyć poniżej:

         

Natomiast dzisiaj fani serialu dotarli do informacji castingowej, która zdradza lekko fabułę pierwszego sezonu „Titans”. DC Comics poszukuje:

Charyzmatycznego mężczyzny w wieku 30-40 lat, do roli przywódcy kultu, starającego się ponownie zjednoczyć ze swoją rodziną. Bardzo duża rola w finale serii, rola będzie się powtarzać przez następne sezony.

Słowa „kult” i „duża rola w finale” wydają się znamienne. Fani spekulują, że być może chodzi tutaj o aktora, który wcieli się w rolę Trigona, demona z piekieł, będącego w komiksach (i serialach animowanych) ojcem Tytanki Raven. Tok rozumowania wydaje się dość wiarygodny – z wcześniejszych ogłoszeń można wywnioskować np. pojawienie się Roya Harpera (bohatera-łucznika, zwanego Arsenałem). Miejmy więc nadzieję, że twórcy zaserwują nam prawdziwego złoczyńcę, który będzie miał ogromny wpływ na fabułę pierwszego sezonu.

„Titans” będzie miał swoją premierę w 2018 roku na internetowej platformie DC Comics.

Źródło: titanspodcast.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności