Aktualności

Serial „Beverly Hills, 90210” był niewątpliwie największym hitem lat 90. pośród polskiej młodzieży. Po prawie 20 latach obsada na nowo zebrała się, aby kontynuować losy ulubionych bohaterów milionów widzów.

„Beverly Hills, 90210” zapoczątkował erę popularności seriali młodzieżowych. Bohaterowie przeżywali swoje problemy w szkole, pierwsze miłości czy spory z rodzicami. Oprócz tego bardzo ważna była dla nich przyjaźń, która mimo wzlotów i upadków przetrwała aż 10 sezonów. 

„BH90210” to 6-odcinkowa seria limitowana, która opowiadała o dalszych losach bohaterów kultowego serialu. Powrócili w niej dobrze już znani fanom aktorzy: Brian Austin Green (David), Gabrielle Carteris (Andrea), Ian Ziering (Steve), Jason Priestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Shannen Doherty (Brenda) i  Tori Spelling (Donna). 

Sezon pierwszy zgromadził przed telewizorami łącznie 1,9 miliona widzów, co było mniejszym osiągnięciem niż oczekiwano. Był to jeden z czynników, który ostatecznie przesądził o skasowaniu serialu. Losy bohaterów kończą się więc już na dobre.

Twórcy „BH90210” w krótkim oświadczeniu podziękowali aktorom oraz producentom za możliwość ponownej współpracy po tylu latach. Krótkie oświadczenia i podziękowania dla fanów wystosowali także aktorzy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

BH90210

Revival serialu „Beverly Hills, 90210”. Ukazuje nowe, niezwykłe wersje dobrze nam znanych postaci.


Aktualności


Recenzje