Aktualności

Od czasu ogłoszenia zamówienia kolejnego, ósmego sezonu „Arrow”, słychać było głosy o ewentualnym zakończeniu serialu. Niedawno dotarło do nas oficjalne potwierdzenie tych wiadomości. 

„Arrow” od siedmiu lat śledzi losy Olivera Queena, który walczy z przestępczością w Star City. Serial stał się podstawą uniwersum znanego jako Arrowverse, który liczy obecnie cztery seriale: „Arrow”, „The Flash”, „Supergirl” oraz „Legends of Tomorrow”. Niedługo pojawić ma się pierwszy odcinek kolejnego serialu osadzonego w tym świecie – „Batwoman”. 

Serial skończy się na ósmym sezonie, który będzie miał zaledwie 10 odcinków. 

We  wspólnym oświadczeniu dotyczącym zakończenia produkcji twórcy serialu napisali: 

Była to trudna decyzja, ale tak samo jak inne decyzje, które podejmowaliśmy przez siedem lat, zapadła dla dobra serialu. 

Arrow, sezon 8, sezon 7, koniec serialu, ostatni sezon, The CW, DC, serial, Arrowverse, crossover, Oliver
Kadr z serialu

Natomiast dyrektor stacji The CW, Mark Pedowitz, powiedział: 

Niektóre rzeczy się starzeją, a my chcemy wejść w nowe pokolenie seriali DC Universe, aby jak najdłużej były one na antenie naszej stacji. 

Mimo niewielkiej liczby odcinków w finałowym sezonie, postaci z „Arrow” na pewno pojawią się w emitowanym co roku crossoverze produkcji, który przypada zazwyczaj na ósmy bądź dziewiąty odcinek sezonu. Tegoroczny nosił będzie tytuł „Crisis on Infinite Earths”.

Odcinki siódmej serii „Arrow” są obecnie emitowane co tydzień. Ósmy i ostatni sezon będzie miał swoją premierę jesienią tego roku.

źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …