Aktualności

Wiadomość o przedłużeniu tego serialu przychodzi do nas niedługo przed przejęciem 20th Century Fox Television przez Disneya.

Niedawno mówiło się, że to sezon dziesiąty ma być tym finałowym. Właśnie trafiła do nas informacja, że powstanie jeszcze jeden, jedenasty sezon serialu i to on zamknie wszystkie wątki. Twórcy zapewniają, że będzie pełnowymiarowy, bez zmniejszonej liczby odcinków.

Dorosłe gwiazdy „Modern Family” — Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Ed O'Neill, Eric Stonestreet i Sofia Vergara — podpisały umowy z wytwórnią na kolejny okres, w którym zawierać będzie się ten finałowy sezon produkcji. Odnowienie ich zależało od podpisania nowych umów z młodymi gwiazdami, wśród których znajdują się: Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould czy Rico Rodriguez.

„Modern Family” to największy studia 20th Century Fox Television. Serial wygrał 5 statuetek Emmy z rzędu za najlepszy serial komediowy oraz nagrodę Grammy. Jest obecnie najdłużej pozostającą na antenie stacji ABC komedią. Opowiada on o trzech różnych, ale spokrewnionych ze sobą rodzinach, które na własne sposoby radzą sobie z codziennym życiem. 

modern family, abc, sezon 11
Kadr z serialu

Na temat przedłużenia serii wypowiadział się jeden z twórców, Christopher Lloyd:

Od 10 lat nasze postacie dzielnie radziły sobie z punktami zwrotnymi w ich życiu. Tym razem my dokonaliśmy wyboru, wybraliśmy inną drogę i zdecydowaliśmy się stworzyć jeszcze jeden sezon.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Modern Family

Serial opowiada losy trzech różnych, jednak spokrewnionych ze sobą rodzin, które usiłują poradzić sobie po swojemu z problemami współczesnego życia.


Aktualności