Aktualności

W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że twórcy „The Expanse” prowadzą rozmowy na temat kupna marki przez jedną z wiodących platform streamingowych.

Zaledwie kilkanaście dni temu stacja Syfy poinformowała, że nie ma zamiaru przedłużać „The Expanse” o kolejny sezon, zatem serial został skasowany. Twórcy wyrazili jednak chęć sprzedaży produkcji innej stacji, jeśli tylko taka się pojawi z odpowiednią ofertą. Spekulowano na temat Amazona i Netflixa, z racji tego, że pierwszy ma prawa do dystrybucji na terenie USA, drugi zaś wszędzie poza tym krajem.

The Expanse, sezon 3, sezon 4, Amazon
Kadr z trzeciego sezonu „The Expanse”
 

Według niepotwierdzonych informacji „The Expanse” zainteresował się właśnie Amazon i aktualnie trwają rozmowy na temat przejęcia serialu. Żadna ze stron nie udzieliła komentarza na ten temat, dlatego to jeszcze nie czas do świętowania dla fanów. Według źródeł właściciel Amazona, Jeff Bezos, osobiście nalegał na kupno marki „The Expanse, sam podobno jest oddanym fanem tej produkcji. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Amazon prowadzi bardzo intensywne starania o znalezienie pomysłu na serial, który stałby się ich własną wersją „Game of Thrones”. Czy tak spektakularny sukces może im przynieść właśnie „The Expanse”?

 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Expanse

Daleka, kosmiczna przyszłość, gdzie ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Ziemia, Mars i Pas Asteroid są trzema różnymi miejscami, a pomiędzy ich mieszkańcami dochodzi …


Aktualności