Aktualności

Myślicie, że Netflix to tylko seriale fantastyczne, horrory lub thrillery polityczne? Cóż, ten trailer na pewno zmieni wasz sposób myślenia. Z okazji zbliżającej się premiery serwis udostępnił zwiastun nowej czarnej komedii „The End of the F***ing World”, powstałej przy współpracy z Channel 4.

Pierwowzorem serialu był komiks o tej samej nazwie, stworzony przez Charlesa Foremana. Opowiada on historię nastolatków: Jamesa i Alyssy. Ona jest lekko impulsywną samotniczką. On zaś psychopatą, którego myśli zaprzątają jedynie morderstwa. Ona zakochuje się w nim, a on udaje, że odwzajemnia to uczucie – skrycie planując 15 sposobów na pozbycie się panny A. z tego świata. Zanim to jednak następuje, nasza dwójka kradnie samochód i wyrusza w podróż po kraju. I co zaskakujące – James zaczyna czuć coś innego, niż chęć popełnienia przestępstwa.

Serial, w przeciwieństwie do komiksów, opowiadany jest z perspektywy Jamesa. W rolach głównych występują Alex Lawther („The Imitation Game”) oraz Jessica Barden („The Lobster”). Ponieważ produkcja jest wspólnym dziełem Netflixa i E4 (czyli Channel 4), jej premiera w Wielkiej Brytanii miała miejsce już w październiku 2017 roku. Jeśli jednak nie mieszkanie na Wyspach Brytyjskich, nie martwcie się – 5 stycznia serial będzie miał swoją premierę na Netflixie. A na umilenie oczekiwania poniżej znajdziecie polski trailer:

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.