1
Aktualności

Stacja The CW ma już w planach realizację kolejnego komiksu ze świata DC, tym razem stawiając na przygody młodocianej Traci w świecie pełnym paranormalnych zjawisk.

Serial „Project 13” opowie nam historię Traci Thirteen, córki superbohatera doktora Terrance'a Thirteena, która bardzo wierzy we wszystkie nadnaturalne wybryki natury. Kiedy odkrywa, że sama również posiada zdolności nie z tego świata, postanawia, że dołączy do jej sceptycznie nastawionego taty w poszukiwaniu odpowiedzi na niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

Jeszcze nie podano informacji odnośnie tego, czy nowa produkcja będzie miała jakiekolwiek powiązania z innymi serialami ze świata DC Comics wyprodukowanymi przez stację The CW. Taka wiadomość na pewno ucieszyłaby fanów komiksowego światka, sprawiając, że serial cieszyłby się większą popularnością. 

Za scenariusz do serialu jest odpowiedzialna Daegen Fryklind, zaś producentką wykonawczą została Elisabeth Banks, do której dołączył Max Handelman. Nad całym serialem sprawuje pieczę Brownstone wraz z Warner Bros.

Źródło: variety.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Kamil Wikiera
    Kamil Wikiera
    @KamilWikieraRrogue

    Postać Traci bardzo lubię i z chęcią zobaczyłbym serialową wersję, ale chyba nie chciałbym żeby łączyli to do arrowverse.