Aktualności

Netflix we współpracy z polskimi youtuberami przygotował cztery historie, nawiązujące do serialu „Black Mirror”. Premiera już w najbliższy piątek w mediach społecznościowych.

Fani serialu „Black Mirror” oraz polskich youtuberów powinni się ucieszyć z nadchodzącego projektu – „Czarne Lusterko” to internetowy serial, składający się z czterech filmów krótkometrażowych:

  • „Rozstanie” Krzysztofa Gonciarza;
  • „Suma szczęścia” Martina Stankiewicza;
  • „69.90” emce kwadrat;
  • „1%” Grupy Filmowej Darwin.

Dostępny jest już pełen zwiastun produkcji, który można obejrzeć poniżej, jak i zapowiedzi poszczególnych odcinków. Historie tam przedstawione inspirowane są serialem „Black Mirror”, możemy więc spodziewać się zaawangowanej technologii ze zgubnymi dla ludzi skutkami.

Youtuberzy biorący udział w akcji znani są ze swoich oryginalnych filmików w serwisie oraz dbałości przy ich tworzeniu. Każdy z nich może się również pochwalić ogromną liczbą subskrybentów – minimum pół miliona.

Serial zostanie udostępniony na profilu Netflixa w mediach społecznościowych, jak i na kanałach Youtube twórców biorących udział w akcji. Premiera 19 stycznia.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …