Aktualności

Lato 2019 zapowiada się bardzo radośnie dla fanów seriali stacji CW. Niedawno zostało ogłoszone zamówienie na drugie sezony dramatu prawniczego „Burden of Truth” i przygodowego fantasy „The Outpost”.

„Burden of Truth” opowiada o wielkomiejskiej prawniczce, która wraca do swojego małego miasteczka, by pracować nad sprawą. Drugi sezon został już zamówiony przez kanadyjską stację CBC, The CW odpowie za wyemitowanie serialu w Stanach Zjednoczonych.

Stacja dostarczyła również dobre nowiny dotyczące programów rozrywkowych „Penn & Teller: Fool Us”,” Master of Illusion” i „Whose Line Is It Anyway?”, z których wszystkie zostały przedłużone na kolejne sezony. 

cw, the outpost, letnia ramowka, letnie przedluzenia

Kadr z serialu „The Outpost”

Pomimo słabych ocen (4,67/10 na portalu Rotten Tomatoes) serial „The Outpost” doczeka się kontynuacji. Historia skupia się na Talon, będącej ostatnią żyjącą przedstawicielką rasy Czarnokwistych. Dziewczyna pragnie się zemścić za zniszczenia, jakie dokonano na jej rodzinnej wiosce. Odkryje ona w sobie nadprzyrodzone moce, a jeśli nauczy się z nich odpowiednio korzystać, to może uratować świat przed wpływem złego dyktatora.

Stacja wyemituje również brytyjski dramat akcji „Bulletproof”. W serialu występują takie gwiazdy jak Noel Clarke („Doctor Who”) i Ashley Walters („Top Boy”) jako Bishop i Pike, dwóch gliniarzy działających pod przykrywką, którzy ścigają zatwardziałych przestępców w londyńskim East Endzie. Chociaż mają wiele wspólnego, Bishop i Pike pochodzą z bardzo różnych środowisk, co prowadzi do różnic w ich osobistych motywacjach i życiu emocjonalnym poza policją.

Dokładne daty premier zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

SerialeBurden of Truth

Joanna Hanley to młoda pani adwokat pracująca dla dużej korporacji. Przyjeżdża do miasteczka Milwood, by reprezentować firmę farmaceutyczną w procesie przeciwko …


The Outpost

Talon jest ostatnią żyjącą osobą wywodzącą się z rasy Czarnokrwistych. Postanawia zemścić się na najemnikach, którzy zniszczyli jej wioskę i zabili rodzinę. Podczas …


Recenzje