Aktualności

Istnieje szansa na to, że dwa seriale Marvela skupiające się na nastoletnich bohaterach pokażą nam ich współpracę.

Od momentu powstania seriali „Cloak & Dagger” i „Runaways” fani spodziewali się, że losy nastoletnich bohaterów z obydwu produkcji mogą w pewnym momencie się skrzyżować – w komiksach ma to miejsce kilka razy. Choć do tej pory zaprzeczano wszelkim informacjom na temat crossovera, to najnowsze zdjęcie z oficjalnego twitterowego profilu serialu „Cloak & Dagger” sugeruje, że już niedługo może się to zmienić.

Aubreyowi Josephowi (Tyrone’owi z „Cloak & Dagger”) towarzyszy na planie Gregg Sulkin (Chase z „Runaways”), wraz z podpisem o „wyjątkowym nagraniu/sesji zdjęciowej”.

runaways, cloak & dagger, hulu, freeform, marvel, superbohaterowie
Aubrey Joseph i Gregg Sulkin

Wszystko wskazuje na to, że jeśli miałoby dojść do takiego crossovera, to zobaczymy go już w nadchodzącym sezonie „Cloak & Dagger”. Nie wiadomo czy poza postacią odgrywaną przez Sulkina może pojawić się więcej bohaterów z „Runaways” ani w jaki sposób doszłoby do takiego spotkania. Równie dobrze może to być część sesji zdjęciowej stworzonej do celów marketingowych.

Premiera drugiego sezonu „Cloak & Dagger” odbędzie się wiosną 2019 roku. Trzeci sezon „Runaways” nie jest jeszcze potwierdzony.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …


Marvel's Cloak & Dagger

Historia została oparta na komiksie o tym samym tytule. Opowiada o perypetiach Tandy „Dagger” Bowen oraz Tyronie „Cloak” Johnsonie. Nastolatkowie żyją w skrajnie …


Aktualności


Recenzje