Aktualności

Jak zapowiada twórca „Better Call Saul” , Vince Gilligan, czwarty sezon będzie zawierał ogromny crossover z „Breaking Bad”.

Kolejna seria „Better Call Saul" będzie miała premierę już 6 sierpnia, a teraz pojawiła się wiadomość, która tylko wzmaga ekscytację. Serial ma mieć crossover ze znaną produkcją  „Breaking Bad". 

Może on jednak nie przybrać takiej formy, na jaką liczą fani. Vince Gilligan powiedział jednemu z reporterów, że „bardzo ważna postać” ze znanej i lubianej produkcji o nauczycielu produkującym metaamfetaminę pojawi się po raz pierwszy w czwartej odsłonie „Better Call Saul”.

Kadr z serialu „Better Call Saul”

Gilligan obiecał jednak, że widzowie będą „pod wrażeniem” wprowadzenia Lalo – postaci, która została wspomiana w „Breaking Bad” podczas debiutanckiego występu Saula Goodmana.

To bardzo ważna postać. Nie obiecuję, że kiedykolwiek ją widzieliście, ale była istotna w „Breaking Bad”. To właśnie tego bohatera poznacie w tym roku. 

Twórca ujawnił również, że „Better Call Saul” i „Breaking Bad” nakładają się na siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Czwarty sezon bedzie mroczniejszy niż poprzednie, jednak wciąż pozostanie zabawny. 

W tym miesiącu stacja AMC opublikowała również streszczenie nadchodzącego sezonu, obiecując więcej akcji dla Mike’a Ehrmantrauta i Gusa Fringa.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Breaking Bad

Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem …


Better Call Saul

Fabuła rozgrywa się siedem lat przed wydarzeniami z „Breaking Bad”. James McGill to oszust, który postanawia obrać nową, legalną drogę kariery i staje się prawnikiem, …