Aktualności

Serial „Brooklyn Nine-Nine” został wznowiony przez stację NBC. Teraz jedna z jego największych gwiazd wyznała, co myśli na temat zawirowań wokół produkcji.

Zaledwie kilka miesięcy temu serial „Brooklyn Nine-Nine” został anulowany, co doprowadziło do stworzenia fanowskiej kampanii przeciw usunięciu ich ukochanego cyklu. Na szczęście, po niespełna dwóch dniach od ogłoszenia przez Foxa anulacji niedocenianego serialu, stacja NBC postanowiła wznowić produkcję na szósty sezon.

Terry Crews, jedna z gwiazd „Brooklyn Nine-Nine”, wypowiedział się szczerze na temat całej sytuacji. Aktor przyznał, że była ona dla niego dość „potworna”.

To była najbardziej dramatyczna rzecz w historii. Życiowy szok.

brooklyn nine nine, serial, terry, terry crews
Kadr z serialu

Crews wyznał także, że nie miał pojęcia o tym, że twórcy chcą anulować serial. Przypominając sobie "okropną" sytuację, w której aktorzy znaleźli się wkrótce po tym, jak rozeszła się ta wieść, wychwalał niebywałą moc Internetu, który odegrał ogromną rolę w ratowaniu serii.

Internet oszalał.

Powiedział Crews, jednocześnie twierdząc, że internetowi fani są teraz ważniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Nigdy nie było lepszego przykładu niż różnice pomiędzy ocenami Nielsena a opinią ludzi, którzy faktycznie oglądają „Brooklyn Nine-Nine”.

Pierwsze cztery sezony „Brooklyn Nine-Nine” można obejrzeć w serwisie Netflix. 

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Brooklyn Nine-Nine

Pracujący na nowojorskim dziewiątym posterunku detektywi nigdy nie brali swojej pracy zbyt na poważnie. Wszystko zmienia się, kiedy nowym dowódcą zostaje kurczowo …


Aktualności