Aktualności

Choć serial stacji The CW zbliża się do końca, to fani mogą się cieszyć ze zwiększonej liczby odcinków w finałowym sezonie.

„Crazy Ex-Girlfriend” opowiada historię Rebecci Bunch. Kobieta gotowa jest zostawić swoje bezcelowe życie w Nowym Jorku i przeprowadzić się do miasta West Covina, gdzie mieszka jej nastoletnia miłość – Josh Chan. Jest to muzyczny komediodramat.

Czwarty sezon produkcji składać się będzie z 18 odcinków, liczy zatem o 5 odcinków więcej niż w sezonie drugim i trzecim. Oznacza to, że usłyszymy więcej piosenek w wykonaniu obsady (poniżej piosenka z serialu).

Trzeci sezon „Crazy Ex-Girlfriend” zakończył się przyznaniem się głównej bohaterki do próby zabójstwa jej byłego chłopaka Trenta. Decyzja ta będzie miała niezamierzone konsekwencje dla jej przyjaciół z West Coviny. Nathaniel poczuje się przez nią zdradzony, a Josha to zaskoczy. Przyjaciółki kobiety, Paula, Heather i Valencia, będą wiernie ją wspierać, zajmując się jednocześnie swoimi nowymi życiowymi rolami, podobnie jak Darryl, któremu przyjdzie wychować dziecko.

Premiera czwartego, finałowego sezonu odbędzie się 12 października. Wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki dostępne są na Netflixie.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Crazy Ex-Girlfriend

Rebecca Bunch prowadzi nudne życie, pracując w renomowanej kancelarii. Pewnego dnia rzuca wszystko i wyjeżdża do West Covina w Kalifornii, gdzie jako główny cel …


Aktualności