Aktualności

Niepokojące wieści spływają z planu „Lethal Weapon”. Kontyunacja serialu może stanąć pod znakiem zapytania ze względu na niewłaściwe zachowanie Clayne'a Crawforda.

„Lethal Weapon” to bardzo dobrze oceniana produkcja stacji FOX, która prawdopodobnie zostałaby przedłużona na kolejny sezon. Plany twórców mogą jednak wkrótce ulec zmianie, gdyż światło dzienne ujrzała wiadomość o nie najlepszej sławie, jaką cieszy się Clayne Crawford wśród ekipy serialu. Wcielający się w jedną z głównych rol aktor posądzony został o przemoc słowną i brak jakiegokolwiek szacunku do współpracowników, którzy odmówili chęci dalszej pracy z nim.

Serial opowiada o policjancie Martinie Riggsie, który po śmierci żony i dziecka decyduje się na przeprowadzkę do Los Angeles, by tam rozpocząć nowe życie. Jego partnerem zostaje Roger Murtaugh, który po przebytym zawale serca stara się unikać stresujących sytuacji. Produkcja bazuje na powstałym w 1987 roku filmie, gdzie w główne role wcielili się Mel Gibbson i Danny Glover.

Clanye Crawford, Lethal Weapon, FOX
Clayne Crawford

Aktor bardzo szybko zareagował na pojawiające się w prasie doniesienia i na swoim koncie na Instagramie przeprosił za swoje zachowanie. 

To prawda, że zostałem dwukrotnie upomniany za niewłaściwe zachowanie na planie serialu. Po raz pierwszy, gdy zareagowałem złością na warunki, pośród których nie czułem się bezpiecznie i nie mogłem właściwie wykonywać swojej pracy. Spotkałem się wtedy z działem zasobów ludzkich i przeprosiłem wszystkich za moje zachowanie. Po raz kolejny stało się to podczas kręcenia odcinka, który reżyserowałem. Jeden z aktorów został uderzony przez odłamek i pomimo zastosowania środków ostrożności nie potrafił wrócić do pracy. [...] Chciałem jednocześnie podkreślić, że darzę szacunkiem całą ekipę filmową i przepraszam, jeśli moja nadmierna pasja sprawiła, że ktokolwiek poczuł się urażony. 

Ostatni odcinek drugiego sezonu serialu zostanie wyemitowany 8 maja i najpradopodobniej po tej dacie zapadnie ostateczna decyzja dotycząca powstania kolejnej serii. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lethal Weapon

Martin Riggs, policjant wywodzący się z Teksasu, po tragicznej śmierci żony i dziecka przeprowadza się do Los Angeles, gdzie pragnie rozpocząć zupełnie nowe życie. …