Aktualności

Twórca serialu, Justin Marks, poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze o kasacji serialu.

Serial opowiadający o dwóch równoległych rzeczywistościach naszego świata, zbierał jak dotąd bardzo dobre recenzje. Główny bohater, będący szarym urzędnikiem, nawet nie wie, w jak wielkiej i tajemniczej machinie jest trybikiem. Jego poukładane życie wywraca się do góry nogami, w momencie kiedy poznaje... siebie samego z alternatywnego świata. Szybko okazuje się, że tylko jednocząc siły, mogą stawić czoła bardzo zawiłej szpiegowskiej rozgrywce, w której stawką są losy obu światów.

Counterpart, Starz, sezon 2, kasacja, anulowanie, Justin Marks, tweet, twitter
Tweet informujący o kasacji serialu „Counterpart”
 

Serial pomimo gwiazdorskiej obsady, doskonałych recenzji zbieranych na całym świecie i chwalenia za wyjątkowo dopracowany scenariusz, nie zyskał uznania w oczach widzów. Każdy odcinek oglądało jedynie pół miliona osób, co jest bardzo słabym wynikiem jak na telewizje kablowe. Niewystarczające wyniki oglądalności przypieczętowały zatem jego los. W nadchodzącą niedzielę wyemitowany zostanie finałowy odcinek drugiego sezonu, będący również finałem całej produkcji.

 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Counterpart

Howard Silk jest pracownikiem agencji ONZ i wiedzie spokojne, monotonne życie. Wszystko gwałtownie się zmienia, gdy mężczyzna odkrywa, że firma w której pracuje, …