Aktualności

Prawie 14 lat po śmierci Ronalda Reagana w telewizji pojawi się serial przybliżający jego historię. W produkcję serialu o byłym prezydencie Stanów Zjednoczonych osobiście zaangażowała się jego córka, Patti Davis. Projekt powstaje pod egidą NBCUniversal.

Nienazwana jeszcze produkcja opowie historię Reagana: jego młodość, pracę aktorską w Hollywood oraz wzloty i upadki czterdziestego prezydenta USA. Nie zabraknie więc takich tematów jak afera Iran-Contras, wojna w Libanie czy walka z „imperium zła”, jak Reagan nazywał ZSRR. Smaczku produkcji dodaje fakt, że zaangażowana w jej powstanie jest pierwsza córka byłego prezydenta, która nie zawsze pałała sympatią do swoich rodziców.

 

                              

 

Patti Davis jest amerykańską pisarką i aktorką. Przez długi czas pozostawała w konflikcie ze swoimi rodzicami. W późniejszych latach Davis pogodziła się z nimi, głównie przez wzgląd na walkę ojca z chorobą Alzheimera.  Aktywnie udzielała się w sprawach rodziny przeciwko Johnowi Hinckleyowi (próbował on dokonać zamachu na Ronalda Reagana). 

Scenarzystą serialu jest David Rambo („Empire”, „Will”). Postać Ronalda Reagana pojawi się także w antologii stacji HISTORY, „The Commanders”, przedstawiającej sylwetki byłych prezydentów Stanów Zjednoczonych. 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.