Aktualności

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w jednym z seriali Netflixa, na ekrany powróci znana chociażby z „Sabrina the Teenage Witch” postać Sabriny Spellman. Wszystko wskazuje jednak, że będzie ona miała niewiele wspólnego ze swoją sitcomową wersją.

Netflix udostępnił opisy bohaterów serialu „The Chilling Adventures of Sabrina” – produkcji luźno powiązanej z „Riverdale”, bazującej na serii komiksów „Archie Comics”. Jak dotąd poznaliśmy charakterystykę czwórki bohaterów: Sabriny, jej dwóch ciotek oraz kuzyna.

Sabrina Spellman:

Jest silną młodą kobietą, pół-człowiekiem, pół-wiedźmą, starającą się pogodzić ze swoją dwojaką naturą. Zaczęła właśnie zgłębiać tajniki magii, lecz uczęszczając do liceum Baxter High wciąż stara się prowadzić normalne życie. Sabrina jest inteligentna i niezwykle odważna. Stara się znaleźć równowagę między byciem wierną ideałom rodzinnym, a prowadzeniem życia zwykłego śmiertelnika.

Hilda Spellman:

Jest młodszą i łagodniejszą z sióstr Spellman wychowujących Sabrinę. Jest uzdrowicielką, specjalizuje się również w produkcji mikstur. Zarządza miejscowym domem pogrzebowym i podobnie jak jej siostra, stara się ukrywać swoje moce.

Zelda Spellman:

Sprawia wrażenie szorstkiej, lecz za fasadą srogości skrywa się ogrom troski o los Sabriny. Uważa, że nigdy nie doświadczy prawdziwej miłości, oddana jedynie Mrocznemu Panu.

Ambrose Spellman:

Kuzyn Sabriny, który potrafi kontaktować się z duchami zmarłych. Jest dowcipny, uwielbia swoje moce. Ze względu na pewną umowę, zamieszkuje dom pogrzebowy i chętnie służy pomocą Sabrinie.

Sprecyzowania nie doczekała się kwestia przynależności etnicznej kobiecej części obsady, wiemy jedynie, że w rolę kuzyna Sabriny – Ambrose’a Spellmana wcieli się Afroamerykanin lub Hindus. Dla niektórych zaskoczeniem może być również fakt bardzo mrocznej natury sióstr Spellman, lecz jest on podyktowany fabułą komiksu, na którym oparta będzie produkcja.

Za serial odpowiadać będzie spora część ekipy pracującej przy „Riverdale”. Producentami wykonawczymi będą: Roberto Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater, a reżyserem odcinka pilotażowego zostanie Lee Toland Krieger.

Przybliżona data premiery, podobnie jak obsada produkcji jest obecnie nieznana. Początek zdjęć zaplanowano na luty 2018 roku

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sabrina The Teenage Witch

Wychowywana przez ciotki Sabrina w dniu swoich szesnastych urodzin dowiaduje się, że jest czarownicą.


Aktualności