Aktualności

Connie Britton nie zwalnia tempa. Po ostatnich występach w „9-1-1”, „SMILF” oraz „Wonder Woman”, aktorka zagra główną kobiecą rolę w nadchodzącej opowieści true crime od sieci telewizyjnej Bravo.

„Dirty John” będzie adaptacją podcastu o tym samym tytule, prowadzonego przez dziennikarza śledczego z „Los Angeles Times”, Christophera Goffarda. Opowieść dotyczy prawdziwej historii Johna Meehana. Śledztwo w jego sprawie ciągnęło się miesiącami. Mężczyzna zamieszany był w oszałamiającą sieć oszustw. 

Jak podają media, Connie Britton zagra obiekt zainteresowań miłosnych Johna Meehana. Aktorka zostanie także współproducentem wykonawczym wraz z Alexandrą Cunningham („Desperate Housewives”), która  jest odpowiedzialna za scenariusz produkcji.

connie britton, dirty john, bravo, wonder woman, podcast
Connie Britton w „Wonder Woman”
 

Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


Nashville

Raynie James to 40-letnia, legendarna gwiazda muzyki country, która, by kontynuować swoją karierę, wyrusza w trasę koncertową z młodą Juliette Barnes.