Aktualności

Dreszcz emocji jest jak najbardziej pożądany podczas oglądania serialu. Stacja Hulu i Blumhouse Televison postanowiły zadbać o widza, ogłaszając pracę nad nowym projektem – horrorem w postaci antologii. Zaskakujący jest jednak nie temat serialu, a odstęp czasowy między odcinkami.

Nowy serial dołączy do grona Hulu Originals. Antologia będzie liczyć 12 odcinków –  emisja pojedynczego epizodu odbywać będzie się wyłącznie raz w miesiącu. W dobie bing-watchingu oraz wypuszczania jedngo epizodu na tydzień, sposób emitowania produkcji jest na pewno czymś oryginalnym co może wyróżnić serial spośród setek zapowiadanych nowych projektów. Według źródeł, stacja liczy, że nietypowa forma emisji przyciągnie stałych widzów oraz prawdziwych fanów gatunku jakim jest horror. 

Hulu, antologia, horror, Blumhouse Television
Joel Stillerman
 

Projekt jest dopiero w fazie wstępnej. Nie znamy producentów ani scenarzystów, a nawet tytułu produkcji. Szef działu treści Hulu – Joel Stillerman oraz Marci Wiseman, współprzewodniczący BlumHouse Televison, wydają się być podekscytowani nowym projektem. Wiseman w rozmowie z serwisem Variety, wypowiedział się na temat antologii:

 Uważamy, że to jest innowacja. Nie rozszczepiliśmy atomu, jednak zaangażowanie Hulu w tworzenie epizodycznych części antologii oraz zrobienie z każdego z nich osobnego wydarzenia – takie oddanie nie jest często spotykane przy współpracy z partnerami, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani i zachwyceni.

Blumhouse Televison od dawna związane jest z tworzeniem nieskobudżetowych horrorów jak „Sinister” czy „Paranormal Activity”. Czy „dawkowanie” antologii wyjdzie na dobre? O tym dopiero się przekonamy. Pierwszy odcinek antologii planowany jest na październik tego roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności