Aktualności

Serial science fiction „Colony” nie doczeka się kolejnych sezonów. Stacja USA Network podjęła decyzję o jego kasacji.

Słabnące wyniki oglądalności są główną przyczyną rezygnacji z tej produkcji. Pierwszy i drugi sezon miały bardzo dobre wyniki, oscylujące wokół 2,2 miliona widzów na odcinek, dzięki czemu „Colony” było najchętniej oglądanym serialem w czwartkowe wieczory wśród odbiorców telewizji kablowej w USA. W wyniku problemów z otrzymaniem odpowiednich środków finansowych w Kalifornii, gdzie kręcono dwa pierwsze sezony, cała produkcja przeniosła się do Vancouver. Fabuła serialu musiała zostać przez to zupełnie zmieniona.

Colony, sezon 3. USA Network, kasacja, anulowanie
Kadr z „Colony”
 

„Colony” zadebiutowało podczas San Diego Comic-Conu w 2015 roku, ale podczas tegorocznej edycji tej imprezy zabrakło panelu serialu. Spekulowano na temat tego, co może być przyczyną, szczególnie, że sezon trzeci wciąż jest w trakcie emisji i, jak się okazuje, obsada nie pojawiła się na Comic-Conie ze względu na kasację. Stacja USA Network całą swoją uwagę poświęciła teraz serialowi „The Purge”.

Finałowy odcinek „Colony” zostanie wyemitowany 26 lipca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Colony

Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część mieszkańców czerpie korzyści ze współpracy z najeźdźcami, inni stawiają im czynny opór.