Aktualności

Już za dwa tygodnie będziemy mieli okazję zobaczyć miniserial stworzony przez Netflixa i stację BBC Two. Pierwsze spojrzenie na brytyjski kryminał można zobaczyć w oficjalnym zwiastunie zapowiadającym produkcję.

Historia skupi sie na detektyw Kip Glaspie (w tej roli Carey Mulligan), która będzie prowadzić śledztwo w sprawie zabójstwa dostawcy pizzy w Londynie. Nie wierzy w ona w przypadkowość tej zbrodni. Pragnie udowodnić, że to element jakiegoś spisku.


 

W serialu będziemy mieli okazję podziwiać Londyn, prowadzić sprawę razem z główną bohaterką oraz poczuć się niczym bohater historii. Z pewnością na widzów czeka wiele zwrotów akcji.

W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Carey Mulligan („The Great Gatsby”), Billie Piper („Doctor Who”), Nicola Walker („River”, „Unforgotten”) i John Simm („Doctor Who”).

„Collateral” jest wspólnym projektem stacji BBC Two, gdzie jest obecnie emitowany, oraz platformy Netflix – na której będzie miał premierę 9 marca. Na cały miniserial składać się będą 4 odcinki.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.