Aktualności

Stacja CBS podjęła decyzję o kasacji „Code Black”. Tym samym dramat o lekarzach z Angels Memorial Hospital zakończy się na trzecim sezonie.

Informację o kasacji serialu podał na swoim Twitterze showrunner serialu, Michael Seitzman:

Drodzy fani „Code Black”, dzisiaj otrzymaliśmy smutną wiadomość, że nasz serial został skasowany. Świetnie było pracować przy produkcji i obserwować waszą reakcję po każdym wyemitowanym odcinku. Dziękujemy za wasze oddanie. Najlepsze odcinki wciąż nie zostały jeszcze wyemitowane i mamy nadzieję, że się wam spodobają. Stworzyliśmy je właśnie dla was.

code black, cbs, 3 sezon, kasacja, anulowany
Kadr z serialu „Code Black”

W „Code Black” mieliśmy okazję obejrzeć, co dzieje się, gdy w szpitalu Angels Memorial Hospital ogłoszony zostaje tytułowy czarny kod – sytuacja, gdy liczba pacjentów jest tak duża, że lekarze nie mają wystarczająco wiele środków, by się nimi zająć.

Kilka odcinków trzeciej serii doczekało się już emisji. Oglądało je średnio 5.5 miliona widzów, co jest wynikiem o 8% gorszym w porównaniu do serii poprzedniej. Emisję finałego odcinka trzeciego sezonu i tym samym ostatniego epizodu całego serialu zaplanowano na 19 lipca 2018 roku.

[AKTUALIZACJA – 01.12.2018] 

Niestety serial nie doczeka się kolejnego sezonu mimo plotek o przywróceniu do emisji. Twórcy zrobili wszystko, aby kontyunować „Code Black”. W połowie lipca biężacego roku ostatecznie pożegnaliśmy się z tą historią.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Code Black

Serial medyczny, którego akcja toczy się w najsłynniejszym oddziale urazowym w USA, Los Angeles County Hospital. Lekarze stawiają wszystko na jedną kartę, by uratować …