Aktualności

Serwis YouTube oficjalnie ogłosił, że serial „Cobra Kai”, czyli sequel kultowego „Karate Kid”, doczeka się drugiego sezonu.

Akcja dzieję się 34 lata po wydarzeniach z filmu. Ścieżki Johnny'ego i Daniela znów się krzyżują. Gdy ten pierwszy zauważa, jak wielki sukces odniósł jego dawny rywal, postanawia ponownie otworzyć szkołę karate, której niegdyś był uczniem.

Na temat przedłużenia wypowiedziała się Susanne Daniels – dyrektor działu treści oryginalnych na YouTube:

Ta seria od samego początku zawierała wszystkie właściwe elementy – fascynujące postacie, piętrową rywalizację i utalentowane, oryginalne gwiazdy. Sposób, w jaki widzowie zaakceptowali nowy zwrot w tej serii, był niesamowity. Cieszymy się, że możemy współpracować z Sony TV, Overbrookiem i niezwykłym zespołem kreatywnym prowadzonym przez Josha Healda, Jona Hurwitza i Haydena Schlossberga, aby stworzyć drugi sezon.

Swój komentarz dorzucił również zespół kreatywny – Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg:

Kontynuacja sagi „Karate Kid” w YouTube Red jest spełnieniem marzeń. Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym twórczym partnerom za umożliwienie nam wznowienia i rozszerzenia rywalizacji LaRusso/Lawrence. Jesteśmy naprawdę podekscytowani falą wsparcia fanów tej historii, zarówno starych, jak i nowych.

Serial cieszył się bardzo dużym uznaniem, bowiem uzyskał aż 20 milionów odsłon. Użytkownicy portalu Metacritic ocenili „Cobra Kai” na 8.8/10, co jest wręcz fenomenalnym wynikiem.

Drugi sezon zadebiutuje w 2019 roku w serwisie Youtube Red.

Źrodło: comingsoon.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Cobra Kai

34 lata po wydarzeniach z filmu „Karate Kid” ścieżki Johnny'ego i Daniela znów się krzyżują. Gdy ten pierwszy zauważa jak wielki sukces odniósł jego dawny rywal …


Aktualności


Recenzje