Aktualności

Antologia opowiadająca o genialnych postaciach powraca już w kwietniu. Nowy sezon skupi się na osobie hiszpańskiego malarza, Pabla Picassa, w którego starszą wersję wcieli się Antonio Banderas. Stacja National Geographic wypuściła zwiastun zapowiadający historię, w której nie brakuje pasji, romansów oraz sztuki.

10-odcinkowa seria skupia się na namiętnej naturze hiszpańskiego malarza i jego nieustępliwości. Pokazane zostanie życie osobiste Picassa, wraz z burzliwymi małżeństwami oraz licznymi romansami.

Pierwszy sezon produkcji, skupiający się na postaci Alberta Einsteina, został dobrze przyjęty, osiągając 83% w serwisie Rotten Tomatoes oraz 65 na 100 punktów w witrynie Metacritic. Dodatkowo serial został nominowany w dziesięciu kategoriach do nagród Emmy, ostatecznie jednak nie wygrał w żadnej.

Produkcją nowego sezonu zajęły się te same osoby, które odpowiedzialne były za przedstawienie historii Einsteina – Ken Biller („Smallville”, „Legend of the Seeker”), Ron Howard („Arrested Development”, „Mars”) i Brian Grazer („Mars”, „Shots Fired”). Rola Pablo Picasso będzie odgrywana przez Alexa Richa („GLOW”) oraz Antonio Banderasa („Desperado”, „The Mask of Zorro”).

Premiera drugiej serii 24 kwietnia.

Źródło: National Geographic

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Genius

Serial przedstawia życie i dokonania największych umysłów w historii. Pierwszy sezon skupiał się na Albercie Einsteinie, postaci znanej na całym świecie. Mimo niewątpliwego …


Aktualności