Aktualności

Opublikowano tytuł pierwszego odcinka finałowego sezonu „Lucifera” od Netflixa, co może on zdradzać?

Cześć widzów jest zasmucona tym, że serial dobiega końca. Jednakże sam diabeł będzie równie smutny – jak sugeruje tytuł pierwszego odcinka nowego sezonu. Zdjęcie zostało opublikowane na twitterze twórców serialu:

Lucifer, Netflix, Sezon 5

Jakiś czas temu jedna z twórców, Ildy Modrovich, zachęciła fanów do zgadywania tytułu informując, że pierwszymi literami każdego słowa w tytule są R, S, D i G, co wywołało sporo domysłów, a głównym pomysłem był tytuł „Really Sad Decker Girl” (tłum. „Bardzo smutna Decker”). Okazuje się, że miłośnicy serialu nie pomylili się aż tak bardzo, ponieważ rzeczywisty tytuł odcinka to „Really Sad Devil Guy” (tłum. „Bardzo smutny diabeł”), co jest bardzo zbliżone do fanowskich zgadywanek.

Jak już wiemy, ostatni sezon dostał zwiększenie z początkowej ilości 10 odcinków, aż do 16. Według doniesień TVLine ekipa wróci na plan zdjęciowy 6 września. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …