Aktualności

Już tylko cztery odcinki dzielą nas od końca 3. sezonu „Outlander”, emitowanego przez stację STARZ. W sieci pojawiły się nowe klipy oraz zdjęcia promujące kolejne epizody.

„Outlander” to serial opowiadający o losach sanitariuszki Claire Randall (Caitriona Balfe). Podczas podróży z mężem (Tobias Menzies) kobieta w tajemniczych okolicznościach przenosi się w czasie do 1743 roku. Claire zostaje zmuszona do poślubienia szkockiego wojownika, Jamiego Frasera (Sam Heughan). Po pewnym czasie rodzi się między nimi prawdziwe uczucie, które znacznie komplikuje sytuację…

Serial powstał na podstawie bestsellerowych książek Diany Gabaldon. Produkcja spotkała się z wielkim entuzjazmem ze strony widzów, którzy pokochali chemię łączącą Claire i Jamiego. Początek 3. sezonu produkcji pobił rekord oglądalności wszystkich seriali emitowanych przez stację STARZ.

Apetyt na kolejne odcinki podsycają zdjęcia i klipy promujące. Portal ew.com udostępnił również wyjątkową sesję, w której udział wzięli Caitriona Ballfe i Sam Heughan. 

Do końca 3. sezonu zostały cztery odcinki, co zwiastuje pełen emocji czas dla fanów serialu. Miłośnicy  „Outlander” mogą być jednak spokojni pod jednym względem – serial powróci z kolejną serią. Ze wstępnych informacji wynika, że trwają już prace nad produkcją 4. sezonu.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Outlander

Pielęgniarka Claire Randall w tajemniczych okolicznościach przenosi się z 1945 do 1743 roku. Kiedy poślubia dzielnego Szkota, Jamiego Frasera, jej serce zostaje …