Aktualności

Pojawiła się oficjalna lista seriali, które będziemy mogli obejrzeć w styczniu na Netflixie. Wśród nich znalazły się zarówno znane już tytuły, jak i kilka nowości.

Styczeń prezentuje się całkiem ciekawie pod względem seriali. Netflix zadbał o to, aby w jego ofercie pojawiły się tytuły, które zainteresują bardzo szerokie grono odbiorców. W nowym roku będziemy mogli wybierać we wszystkich możliwych gatunkach.

„Dirk Gently's Holistic Detective Agency” (drugi sezon, 5 stycznia)

Serial oparty na książce Douglasa Adamsa okazał się prawdziwym hitem roku 2016. Zwariowane przygody nieco szalonego i nie do końca normalnego Dirka oraz jego pomocnika Todda, który nie jest z nim z własnej woli, wniosły do serialowego świata dawno niewidziany powiew komedii spod znaku absurdu. Sprytne połączenie ze zdarzeniami nadprzyrodzonymi stworzyło nietuzinkowe dzieło, które ogląda się z wielką przyjemnością. Jeśli w napięciu czekaliście na drugi sezon na Netflixie – już niebawem będziecie mogli zaspokoić swoją ciekawość. 

 

„Drug Lords” (19 stycznia)

Zupełna nowość, która na długo przed premierą budzi ogromne zainteresowanie. Wszystko to za sprawą wyjątkowo popularnych w ostatnim czasie seriali takich jak „Narcos” czy „Suburra”. Netflix doskonale wyczuł zainteresowanie rynku tematyką karteli narkotykowych i świata przestępczego, więc nie oglądając się na innych, postanowił dalej promować ten trend. Fabuła zostanie oparta na wypróbowanym już we wspomnianych serialach szkielecie. Co ciekawe, Netflix najwyraźniej bardzo pilnuje, by żadna informacja odnośnie tego serialu nie przedostała się do mediów. Nie wiadomo w zasadzie nic na temat fabuły, nie ma żadnych zdjęć i trailera. Czyżby Netflix szykował coś wartego aż takiej tej konspiracji? Wkrótce się przekonamy.

„Black Lightning” (23 stycznia)

DC Comics podjęło się kolejnej próby wprowadzenia zupełnie nowego bohatera do swojej serialowej rodziny. „Black Lightning” to opowieść o pierwszym afroamerykańskim superbohaterze, który obdarzony jest mocą władania elektrycznością. Podobnie jak wielu innych nadludzi, posiada super siłę i jest specem w sztukach walki. Serial ma opowiedzieć zupełnie nową historię tego bohatera, odcinając się tym samym od komiksów. Wiemy tylko tyle, że dawny heros powróci z „emerytury”, by ponownie stanąć po stronie dobra. Odcinki będą emitowane raz w tygodniu.

 

Wśród pozostałych nowości na Netflixie zobaczymy także:

„Lovesick” (trzeci sezon) – 1 stycznia

„Glace” (pierwszy sezon) – 1 stycznia

„DEVILMAN crybaby” (pierwszy sezon) – 5 stycznia

„The Blacklist” (piąty sezon) – 6 stycznia

„Star Trek Discovery” (druga połowa pierwszego sezonu) – od 8 stycznia po jednym odcinku tygodniowo

„Disjointed” (drugi sezon) – 12 stycznia

„Rita” (czwarty sezon) – 16 stycznia

„Tiempos de guerra” (pierwszy sezon) – 18 stycznia

„Riverdale” (drugi sezon) – od 18 stycznia po jednym odcinku tygodniowo

„Dynasty” (pierwszy sezon) – od 18 stycznia po jednym odcinku tygodniowo

„Grace and Frankie” (czwarty sezon) – 19 stycznia

„Van Helsing” (drugi sezon) – 19 stycznia

„One Day at a Time” (drugi sezon) – 26 stycznia

„Lama Lama” (pierwszy sezon) – 26 stycznia

„Suits” (piąty sezon) – 27 stycznia

„Retribution” (pierwszy sezon) – 30 stycznia

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Boy hotelowy Todd Brotzman znajduje zwłoki milionera Patricka Springa, po czym spotyka ekscentrycznego Dirka Gently'ego, nazywającego samego siebie „holistycznym …