Aktualności

Od kilku tygodni toczy się zażarta batalia o to, by skasowany przez stację Freeform serial „Shadowhunters” został uratowany. Fani produkcji stają na głowach, by akcja #SaveShadowhunters przyniosła zamierzone skutki, czyli przedłużenie na czwarty sezon.

Freeform zaszokowało miłośników serialu decyzją o zakończeniu jego produkcji po trzecim sezonie. Obecnie wyświetlono połowę trzeciej odsłony, zwaną 3A, 3B miało się ukazać w trakcie wakacji, jednak ze wzglądu na anulowanie „Shadowhunters” obraz ma powrócić z częścią B dopiero w 2019 roku.

Oczywiście fandom nie siedzi z założonymi rękami. W ruch poszły petycje, nagrania, apele, listy, a nawet wykupienie miejsca reklamowego oraz… umieszczenie wiadomości przyczepionej do samolotu. Jak widać, pomysłowość miłośników serialu nie zna granic.

Shadowhunters, Freeform,
Katherine McNamara

Wiedzą o niej także sami aktorzy, którzy zdają sobie sprawę z potęgi fandomu produkcji, w jakiej grają. W wywiadzie dla ShumDario News jedna z protagonistek, Katherine McNamara, została zapytana o kilka rzeczy związanych z serialem – jak choćby o jej relacje z innymi aktorami i to, co dalej z obrazem.

Odpowiedź aktorki nie dziwi:

Na tę chwilę nie wiemy, co się stanie z produkcją. Wiemy, jaki mamy fandom. Jednak widzieć na własne oczy, jak fani wspierają nas, to coś niesamowitego.

Aktorka zapewnia, że jeśli serial nie zostanie uratowany, jego miłośnicy otrzymają „… najbardziej odjechany finał, jaki kiedykolwiek widzieliście. Mamy bowiem możliwość zakończenia wszystkiego tak jak należy”.

Miejmy jednak nadzieję, że siła fandomu, jak w przypadku serialu „Lucifer”, znowu zadziała.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …


Aktualności