Aktualności

Już niebawem serialomaniacy będą mogli zobaczyć pierwszy serial spod szyldu Marvela, za którego produkcję odpowiedzialna jest stacja Freeform. Twórcy wypuścili pełen zwiastun „Marvel's Cloak & Dagger”.

Historia została oparta na komiksie o tym samym tytule. Opowiada o perypetiach Tandy „Dagger” Bowen oraz Tyronie „Cloak” Johnsonie. Nastolatkowie żyją w skrajnie różnych środowiskach. Pewnego dnia odkrywają, że posiadają moce, które w pewien sposób są ze sobą powiązane. Ich wspólne działanie może przynieść wiele dobrego, jednak uczucia, jakie zaczynają wobec siebie żywić, mogą sprowadzić na nich niebezpieczeństwo.

Przedpremierowe pokazy pilota na festiwalu w Austin zebrały wiele pozytywnych recenzji. Zwiastun obiecuje pełną akcji rozrywkę i miejmy nadzieję, że to właśnie otrzymamy. 

W Tandy Bowen wcieliła się Olivia Holt, znana m.in z produkcji Dinseya „I Didn’t Do It”. Jej ekranowym parterem został Aubrey Joseph, którego widzowie mogą pamiętać z „The Night Off”. Showrunnerem serialu jest Joe Pokaski („Heroes”). W pracach nad serialem udział mają także szef działu telewizyjnego Marvela, Jeph Loeb, oraz Jim Chory, który znany jest jako współtwórca m.in. „Jessiki Jones”.

marvel's cloak&dagger, freeform, oliva holt, aubrey hoseph, marvel
Aubrey Joseph i Olivia Holt w „Cloak & Dagger”

Data premiery planowana jest na 7 czerwca tego roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności