Aktualności

Twórcy i obsada „Cloak & Dagger” pojawili na San Diego Comic-Con z ogłoszeniem, że najnowsza produkcja Marvela powróci do nas z drugim sezonem.

Serial „Cloak & Dagger” opowiada o losach dwóch nastolatków – Tandy i Tyrone’a. Na pierwszy rzut oka są całkowicie innymi osobami, pochodzącymi z dwóch światów. Jednak przez ich przypadkowe spotkanie okazuje się, że niewiele się od siebie różnią. Odkrywają w sobie supermoce, które coraz lepiej opanowują, dzięki rodzącemu się między nimi uczuciu. Serial bazuje na postaciach z komiksów Marvela i jest tworzony przez Marvel TV i ABC Singnature Studios.

Kolejne 10 odcinków serialu będziemy mogli zobaczyć wiosną 2019 roku. Obsada w składzie: Olivia Holt, Aubrey Joseph, Emma Lahana i Ally Maki wraz z producentami Joem Pokarskim oraz Jephem Loebem mieli już swój panel na Comic-Conie, gdzie oficjalnie ogłosili tę informację.

„Cloak and Dagger” widnieje na pierwszym miejscu na liście najchętniej oglądanych premier stacji Freeform w ostatnich dwóch latach. Serial zgromadził przed telewizorami 4,4 miliona widzów na wszystkich platformach. Seria jest także na pierwszym miejscu seriali stacji w oglądalności pośród kobiet w przedziale wiekowym 12-34 lata oraz 18-34 lata jak i pośród mężczyzn w wieku 18-49 lat.

Źródło: Freeform

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Cloak & Dagger

Historia została oparta na komiksie o tym samym tytule. Opowiada o perypetiach Tandy „Dagger” Bowen oraz Tyronie „Cloak” Johnsonie. Nastolatkowie żyją w skrajnie …


Aktualności

Artykuły


Recenzje