Aktualności

Pierwszy odcinek „Cloak & Dagger” doczekał się przedpremierowego pokazu na jednym z festiwali. Opinie spływające od osób, które już widziały pilota, są w ogromnej większości pozytywne.

„Cloak & Dagger” opowie o losach Tandy Bowen i Tyrona Johnsona, dwójki nastolatków wywodzących się z zupełnie różnych środowisk. Pewnego dnia każde z nich odkrywa niezwykłe supermoce, które dziwnym trafem są ze sobą powiązane. Wkrótce dowiadują się, że ich wspólne działanie może przynieść ogromne korzyści, lecz uczucia, jakie wobec siebie żywią, częściej stają na przeszkodzie, niż pomagają.


 

Produkcja, w której zobaczymy między innymi: Olivię Holt („Kickin' It”), Aubreya Josepha („The Night Of”) czy Glorię Reuben („Mr. Robot”) zadebiutowała podczas festiwalu SXSW 2018 w Austin. Opublikowane na Twitterze opinie osób, które miały okazję zapoznać się z pilotem serialu, są niemal wyłącznie pozytywne:

Młodzi aktorzy wcielający się w głównych bohaterów są niesamowicie dobrzy. Ten serial warto oglądać choćby dla nich.

Miło było obejrzeć światową premierę „Cloak & Dagger”. Świetna robota.  

Pierwszy odcinek był naprawdę świetny. Na pewno obejrzę całość. 

„Cloak & Dagger” jest naprawdę mądrym, dojrzałym, znakomitym pod względem wizualnym serialem Marvela. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. 

Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu jest Joe Pokaski („Heroes”). Oprócz niego za projekt odpowiadają: szef oddziału telewizyjnego Marvela, Jeph Loeb oraz Jim Chory, który pracował do tej pory przy większości telewizyjnych adaptacji komiksów z uniwersum. Tak świetnie oceniany pierwszy odcinek produkcji współtworzonej przez Marvel Television i ABC Signature Studios wyreżyserowała Gina Prince-Bythewood („The Secret Life of Bees”).

Pierwszy sezon produkcji ma liczyć 10 odcinków, a dwugodzinna premiera telewizyjna serialu zaplanowana jest na 7 czerwca. Serial w Polsce dostępny będzie na platformie SHOWMAX.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności