Aktualności

Fani serialu „Lethal Weapon”, produkowanego przez Fox, nie mają powodów do zadowolenia. Odtwórca jednej z głównych ról, Clayne Crawford, został dyscyplinarnie zwolniony.

Pogłoski o nie najlepszej atmosferze na planie serialu „Lethal Weapon” krążą już od dłuższego czasu. Wszystkie dotyczą odtwórcy roli Martina Riggsa, czyli Clayne'a Crawforda. Według wielu źródeł, aktor miał dopuścić się wyjątkowo nietaktownego zachowania na planie, i to niejednokrotnie. Crawford otrzymał dwa razy oficjalną reprymendę od stacji Fox, z czego jedna zdecydowanie mu się należała. Aktor reżyserował dwudziesty odcinek drugiego sezonu, kiedy podczas ujęcia jeden z odłamków powstały na skutek zastosowania efektów pirotechnicznych omal nie zranił Damona Wayansa, partnera Crawforda w serialu.

Lethal Weapon, Fox, Clayne Crawford, Damien Wayans
Kadr z serialu „Lethal Weapon”
 

To nie koniec rewelacji dotyczących zwolnienia Crawforda, bowiem aktor ma za uszami o wiele więcej. Obsada oraz ekipa filmowa pracująca przy serialu wielokrotnie skarżyła się na jego zachowanie, przez co na planie powstała nieprzyjazna atmosfera. Prawdopodobnie Wayans i Crawford z czasem przestali w ogóle ze sobą rozmawiać.

Fox ma w tej chwili poważny problem, który może być niebezpieczny również dla przyszłości samej produkcji. „Lethal Weapon” osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności i producenci wyraźnie nie chcą z niej jeszcze na tym etapie rezygnować. Podjęto więc próbę recastingu do roli Riggsa, choć brak jeszcze potwierdzenia, czy trzeci sezon powstanie. Fani trzymają kciuki za sukces, czekając z niecierpliwością na więcej informacji.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lethal Weapon

Martin Riggs, policjant wywodzący się z Teksasu, po tragicznej śmierci żony i dziecka przeprowadza się do Los Angeles, gdzie pragnie rozpocząć zupełnie nowe życie. …


Aktualności