Aktualności

Netflix nie zwalnia tempa i udostępnia trailer kolejnego odcinka czwartego sezonu „Black Mirror” zatytułowanego „Hang the DJ”.

Choć wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery nowego sezonu „Black Mirror”, to tempo, w jakim Netflix zasypuje nas ostatnio trailerami odcinków, sugeruje, że jest to raczej kwestia tygodni niż miesięcy.

„Hang the DJ” – taki tytuł nosi jeden z odcinków czwartego sezonu serialu. Tym razem twórcy podjęli temat ciemnych stron aplikacji randkowych i ich wpływu na relacje międzyludzkie. Aplikacja używana przez bohaterów dokładnie opisuje przebieg związku, a nawet określa jego „datę wygaśnięcia”. Najprawdopodobniej chodzi o ilość czasu, którą spędzić mają ze sobą ludzie, by po jego upływie znaleźć kolejnego partnera.

Dalsza część trailera może sugerować, że poszukiwanie idealnych partnerów ludzie w całości powierzyli algorytmowi. Jak to jednak w „Black Mirror” bywa, wkrótce poznajemy najbardziej niepokojącą stronę całego przedsięwzięcia.

W odcinku wystąpią: Georgina Campbell („Broadchurch”), Joe Cole („Peaky Blinders”) i George Blagden („Vikings”). Reżyserem jest natomiast Timothy Van Patten, który ma za sobą pracę przy hitach takich jak „The Sopranos” czy „Game of Thrones”.

Oficjalna data premiery nowego sezonu wciąż jest nieznana.

Źródło: Netflix / screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …