Aktualności

„Dead to Me” to nadchodzący amerykański serial, stworzony przez Liz Feldman. Produkcja będzie miała swoją premierę na platformie Netflix.

W kwietniu tego roku ogłoszono, że Netflix zamówił nowy serial. Produkcja, opisywana jako czarna komedia, napisana została przez Liz Feldman, która – wraz z Willem Ferrellem, Adamem McKayem oraz Jessicą Elbaum – jest producentką wykonawczą. Zgodnie z zapowiedziami pierwszy sezon „Dead to Me” będzie liczył dziesięć odcinków.

Dzisiaj ogłoszono, że główną rolę w serialu zagra znana aktorka sitcomowa – Christina Applegate. „Dead to Me” będzie jej pierwszym serialowym występem od sześciu lat (od 2012 roku, kiedy zakończono produkcję „Up All Night”). Od tamtej pory pojawiała się głównie w filmach („Złe mamuśki”, „To nie jest miłość”). 

Christina Applegate
Christina Applegate w filmie 
„W nowym zwierciadle: Wakacje”

„Dead to Me” opisywane jest jako komediowe „Big Little Lies”. Applegate wcieli się w główną bohaterkę – Jen, wiecznie zestresowaną wdowę z czarnym poczuciem humoru oraz problemami z kontrolowaniem gniewu. Po tym, jak jej mąż ginie w wypadku, Jen zawiera przyjaźń z wolnym duchem, ukrywającym szokującą tajemnicę. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.