Aktualności

Aktor znany przede wszystkim z ról w filmach komediowych, Chris Rock, pojawi się w czwartym sezonie serialu „Fargo”.

Przez ostatnie 10 lat Chris Rock nie pojawiał się w żadnym serialu, skupiając się w pełni na swojej karierze w filmach. Jest już jednak potwierdzone, że zobaczymy go w kolejnym, czwartym już sezonie serialu „Fargo”. Fabuła przeniesie widzów do roku 1950 i opowie o problemie imigracyjnym w tamtym okresie w Stanach Zjednoczonych. Europejczycy z południa kontynentu przybywali w tamtych czasach w wielkich grupach, głównie do Chicago i Nowego Jorku. Dokładnie do tych samych metropolii napływali Afroamerykanie z południa USA. Zderzenie się tych zupełnie odmiennych kultur będzie skutkować wieloma napięciami i nieporozumieniami.

Chris Rock, Fargo, sezon4
Chris Rock
 

Chris Rock zagra głowę rodziny, która w nadziei na osiągnięcie pokoju z inną rodziną, oddaje swojego syna na wychowanie swojemu wrogowi, a ten czyni to samo. Ten przedziwny sposób jest jedyną możliwością na powstrzymanie wojny pomiędzy tymi dwoma przestępczymi rodami.

Produkcja czwartego sezonu rozpocznie się w 2019 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fargo

Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, …