Aktualności

Hohoho! Wesołych Świąt życzy rodzina Spellman. A już teraz możemy zobaczyć zwiastun zapowiadający odcinek świąteczny. Jak czarownice spędzają święta?

Serial bazuje na komiksach o tym samym tytule. Opowiada o nastoletniej czarownicy – Sabrinie Spellman, która jest w połowie człowiekiem, a w połowie czarownicą. „Chilling Adventures of Sabrina” jest zdecydowanie mroczniejszą wersją niż sitcom z lat 90. 

Tymczasem mamy okazję zobaczyć zwiastun świątecznego odcinka Sabriny, którego premiera nastapi już w przyszłym tygodniu. Wygląda na to, że czekają nas święta u Spellmanów, a one z pewnością będą inne niż u pozostałych rodzin.

Przed samą premierą produkcja zdobyła ogromną popularność, a oceny okazały się bardzo pozytywne. Zdecydowana większość widzów była zachwycona poziomem „Chilling Adventures of Sabrina”. Drugiej części produkcji doczekamy się już w kwietniu.

Serial jest dostępny na platformie Netflix. Premiera świątecznego odcinka już 14 grudnia.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chilling Adventures of Sabrina

Fabuła skupia się na nastoletniej Sabrinie, która będzie musiała wybrać pomiędzy życiem wiedźmy a normalnością – przy okazji mierząc się z problemami codzienności …


Aktualności