Aktualności

Netflix ogłosił, że zamówił kolejne odcinki serialu „Chilling Adventures of Sabrina”.

Pierwsza część przygód nastoletniej czarownicy zebrała bardzo dobre recenzje, a odcinek świąteczny tylko potwierdził bardzo wysoką jakość produkcji Netflixa. Opowieść o dziewczynie, która musi pogodzić swoje życie nastolatki ze zobowiązaniami wobec samego Szatana i mrocznej strony magii, okazała się strzałem w dziesiątkę. Mroczna forma, jaką przyjął serial, bardzo przypadła do gustu wszystkim widzom, a problemy jakie dręczą Sabrinę, pomimo że często bardzo infantylne, zebrały duże grono odbiorców.

Chilling Adventures of Sabrina, Netflix, zamówienie, przedłużenie, część 3, część 4, Kiernan Shipka
Tweet informujący o zamówieniu nowych odcinków „Chilling Adventures of Sabrina”
 

Netflix jest najwyraźniej bardzo zadowolony z wyników oglądalności, skoro już dziś zamówił kolejne odcinki serialu. Nie jest to zwykłe przedłużenie, bo Sabrina nie dzieli się na sezony, ale części. Niedawno dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie miała część drugą, a dzisiaj usłyszeliśmy nie tylko o trzeciej, ale i czwartej! Każda z nich liczyć będzie po osiem odcinków. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Odpowiedź na to pytanie pojawi się zapewne dopiero po wyemitowaniu części drugiej, której premiera zaplanowana jest na kwiecień.

Źrodło: Netflix

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chilling Adventures of Sabrina

Fabuła skupia się na nastoletniej Sabrinie, która będzie musiała wybrać pomiędzy życiem wiedźmy a normalnością – przy okazji mierząc się z problemami codzienności …