Aktualności

Fani zastanawiali się, kiedy nastąpi drugi sezon przygód naszej ulubionej Sabriny. Większość obstawiała przyszły rok, jednak nikt nie spodziewał się, że nastąpi to szybciej, niż myśleliśmy.

Serial bazuje na komiksach o tym samym tytule. Opowiada o nastoletniej czarownicy – Sabrinie Spellman, która jest w połowie człowiekiem, a w połowie czarownicą. „Chilling Adventures of Sabrina” jest zdecydowanie mroczniejszą wersją niż sitcom z lat 90. Okazuje się, że drugi sezon będzie miał swoją premierę 5 kwietnia 2019 roku! 

Informacja została potwierdzona za pomocą pierwszego zwiastunu, który promuje drugą część produkcji. Wygląda na to, że będzie bardzo niegrzecznie. Czy nie mogłoby być lepiej?

Przed samą premierą produkcja zdobyła ogromną popularność, a oceny przedpremierowe były bardzo pozytywne. Zdecydowana większość widzów była zachwycona poziomem „Chilling Adventures of Sabrina”.

Serial jest dostępny na platformie Netflix. Odcinek świąteczny będzie miał swoją premierę 14 grudnia.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chilling Adventures of Sabrina

Fabuła skupia się na nastoletniej Sabrinie, która będzie musiała wybrać pomiędzy życiem wiedźmy a normalnością – przy okazji mierząc się z problemami codzienności …


Aktualności