Aktualności

Choć Mroczny Pan był często wspominany w serialu, to widzieliśmy tylko wizerunki jego postaci z głową kozła. Czy w drugim sezonie może się to zmienić i dane nam będzie lepiej poznać tak ważną osobistość?

„Chilling Adventures of Sabrina” to serial bazujący na komiksach o tym samym tytule. Opowiada o nastoletniej Sabrinie, która jest w połowie czarownicą, a w połowie człowiekiem. W dniu 16. urodzin musi dokonać wyboru między demonicznym światem swojej rodziny a ludzkim światem przyjaciół. Wspólnie z ciotkami, kotem Salemem i chłopakiem Harveyem Kinkle’em Sabrina mierzy się z przerażającymi siłami i przeżywa nowe przygody w tajemniczym miasteczku Greendale.

Trwa casting mający na celu wyłonienie aktora wcielającego się w samego Lucyfera Morningstara. Wedle informacji castingowych do roli zgłaszać się mogą mężczyźni każdej rasy, między 20. a 40. rokiem życia. Będzie to postać gościnna, tym razem występująca w ludzkiej formie, a nie jak w pierwszym sezonie z głową kozła. Mroczny Pan opisywany jest jako atrakcyjny, wyrachowany i diabelsko czarujący. Pomimo ustalonego zakresu wieku powinien wydawać się osobą, która się nie starzeje.

chilling adventures of sabrina, netflix, sezon 2, dark lord, mroczny pan, lucyfer
Kadr z serialu z wizerunkiem posągu Baphometa, którego wygląd przyjmował Mroczny Pan w pierwszym sezonie

Premiera drugiego sezonu zaplanowana została na 5 kwietnia 2019 roku.

Źródło: thathashtagshow.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chilling Adventures of Sabrina

Fabuła skupia się na nastoletniej Sabrinie, która będzie musiała wybrać pomiędzy życiem wiedźmy a normalnością – przy okazji mierząc się z problemami codzienności …


Aktualności