Aktualności

Trzeci sezon „Chilling Adventures of Sabrina” zbliża się wielkimi krokami, więc to idealny moment na… teledysk promujący kolejną odsłonę.

Przypominamy, że drugi sezon zakończył się tym, że Nick poświęcił swoje ciało jako „naczynie” do uwięzienia Mrocznego Pana. Sabrina i jej przyjaciele przysięgli, że go uratują. Dlatego muszą udać się do Piekła. Tym razem Netflix zdecydował się promować kolejny sezon.. teledyskiem. Widzimy w nim śpiewającą Sabrinę oraz fragmenty kolejnej odsłony. Piosenka naprawdę wpada w ucho!

Serial bazuje na komiksach o tym samym tytule. Opowiada o nastoletniej czarownicy – Sabrinie Spellman, która jest w połowie człowiekiem. „Chilling Adventures of Sabrina” jest zdecydowanie mroczniejszą wersją niż sitcom z lat 90. Przed samą premierą produkcja zdobyła ogromną popularność, a oceny przedpremierowe były bardzo pozytywne. Zdecydowana większość widzów była zachwycona poziomem „Chilling Adventures of Sabrina”.

Serial jest dostępny na platformie Netflix. 

Źródło: Netflix

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chilling Adventures of Sabrina

Fabuła skupia się na nastoletniej Sabrinie, która będzie musiała wybrać pomiędzy życiem wiedźmy a normalnością – przy okazji mierząc się z problemami codzienności …


Aktualności