Aktualności

Rebooty oraz adaptacje to obecnie gorący temat w serialowym świecie. Stacja Showtime również uległa trendowi i zamówiła serial „Chemistry”, bazujący na miniserii BBC – „The Politician's Husband”.

„Chemistry” będzie psychologiczno-seksualnym thrillerem małżeńskim, osadzonym w świecie biotechnologii, gdzie gra się o wysoką stawkę. Serial będzie koncentrować się na „małżonkach alfa” na czele rozwijającej się w przemyśle biotechnologicznym firmie. 

„The Politician’s Husband”, na którym zostanie oparty serial od Showtime, oryginalnie poruszał kwestię dominacji sił małżonków, zaangażowanych w politykę. Twórcą produkcji była Paula Milne, zaś w głównych rolach wystąpili David Tennant („Marvel’s Jessica Jones) oraz Emily Watson („Little Women”). Za „Chemistry” będzie odpowiedzialny David Manson („House of Cards”).

The Politician's Husband, BBC, miniserial, David Tennat, Emily Watson, Chemistry, Showtime
Kadr z serialu „The Politician’s Husband”

Dyrektor TriStar TV, Suzanne Patmore Gibbs, wypowiedziała się na temat serialu:

 To było pierwotnie osadzone w polityce; my ustawiamy to w biotechnologii, ponieważ panuje teraz nadwyżka programów politycznych. Milne i David się znają, więc mam nadzieję, że w jakiś sposób będą współpracować nad nową wersją.

Planowana data premiery i obsada nie są znane.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane