Aktualności

Chandler Riggs, grający Carla w „The Walking Dead”, wypowiedział się na temat Andrew Lincolna (Rick Grimes) i jego odejścia z obsady serialu.

Fani serialu o żywych trupach dopiero co musieli poradzić sobie z odejściem jednej z najbardziej lubianych postaci, a już dotarły do nich wieści o kolejnych aktorach żegnających się z „The Walking Dead” wraz z końcem dziewiątego sezonu. Oprócz Andrew Lincolna swoje definitywne rozstanie z produkcją zapowiedziała także Lauren Cohan. Fani już wieszczą tragiczny koniec produkcji bez tej dwójki, a głos w sprawie zabrał sam Riggs, który wcielał się w syna Ricka.

The Walking Dead, AMC, sezon 9, Andrew Lincoln, Rick Grimes, Chandler Riggs, Carl Grimes
Kadr z finałowego odcinka 8. sezonu „The Walking Dead”
 

W wywiadzie udzielonym Good Day Sacramento młody aktor powiedział:

Andy był tak długo obecny w serialu i do tego musiał co roku zostawiać swoją rodzinę. Byłem zaskoczony, ale równocześnie to będzie dla niego dobre, wrócić do rodziny i wychowywać swoje dzieci.

Chandler Riggs nawiązuje oczywiście do pochodzenia Andrew Lincolna, który jest Anglikiem. Zdjęcia do „The Walking Dead” były kręcone w Stanach Zjednoczonych, więc aktor co roku musiał wyjeżdżać na wiele miesięcy do pracy.

Dziewiąty sezon serialu zobaczymy jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w październiku.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności