Aktualności

Stacja CBS podała daty planowanych powrotów dla dwóch swoich produkcji: szóstego sezonu „Elementary” oraz trzeciego „Code Black”.

Szósty z kolei sezon przygód Sherlocka Holmesa i Joan Watsona pojawi się na ekranach już wiosną tego roku. Nowoczesne spojrzenie na klasycznego detektywa, mieszkającego obecnie w Nowym Jorku, zdobyło całkiem spore grono fanów. Zaskakujący cliffhanger w ostatnim odcinku piątego sezonu tylko rozbudził apetyty widzów na więcej przygód Holmesa. Fani doczekają się kontynuacji już 30 kwietnia.

 

 

„Code Black", będący medycznym proceduralem, czeka niemała zmiana od nowego sezonu. Z obsady odeszła Melanie Chandra („Brown Nation”), grająca w serialu od samego początku. Jej miejsce zajęła Moon Bloodgood („Falling Skies”). Serial powróci na antenę CBS 2 maja.

 

 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Elementary

Sherlock Holmes przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie poznaje dr Joan Watson – terapeutkę, która pomaga mu dojść do siebie po ciężkim odwyku narkotykowym. Mężczyzna …


Code Black

Serial medyczny, którego akcja toczy się w najsłynniejszym oddziale urazowym w USA, Los Angeles County Hospital. Lekarze stawiają wszystko na jedną kartę, by uratować …