Aktualności

Zagraniczne media poinformowały, że do czwartego sezonu „Catastrophe” dołącza m.in. gwiazda znana z „Sex and the City”. O kogo chodzi?

„Catastrophe” jest komedią wyprodukowaną przez Amazon. Opowiada ona o Sharon – Irlandce, który zachodzi w ciążę z pewnym Amerykaninem przesiadującym w Londynie w czasie swojej podróży biznesowej.

Okazuje się, że w najnowszym sezonie zobaczymy Chrisa Notha (znany jako Pan Big w „Sex and the City” ) oraz Nata Faxona (Nick z „Friends From College”). W kogo się wcielą? Tego jeszcze nie wiemy. Wiadomo jednak, że w najnowszym sezonie zostanie poruszona tematyka seksu w długotrwałych związkach.

Chris Noth, Mr. Big, Sex and the city, Friends from College, Nat Faxon, Catastrophe, Amazon, Komedia, Channel 4, Sharon Horgan
Chris Noth

Produkcja uzyskała nominacje m.in do nagrody Emmy za najlepszy gościnny występ w serialu komediowym (dla Carrie Fisher za odcinek szósty) w 2017 roku oraz nagrody BAFTA za najlepszy kobiecy występ telewizyjny w roli komediowej (Sharon Horgan) w 2018.

Premiera czwartego sezonu odbędzie się jeszcze w tym roku na kanale Channel 4 w Wielkiej Brytanii oraz na platformie Amazon w USA.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale