Aktualności

Serial produkowany przez Netflixa, „Castlevania”, otrzymał zamówienie na trzeci sezon, podczas gdy fani wciąż czekają na premierę drugiego.

Serial bazuje na bardzo dobrze znanej w świecie graczy marce, która przez ostatnie kilkanaście lat świetnie radziła sobie w formie rozrywki na konsole. Całkiem pokaźna liczba części pozwoliła twórcom serialu na wybranie z materiału źródłowego najciekawszych elementów. Fani serii gier byli bardzo zadowoleni po premierowym epizodzie „Castlevanii”, a cały sezon został bardzo dobrze oceniony. Jedynym minusem, na który wszyscy wskazywali, to liczba odcinków, przez co serial przypomina pocięty na części pełnometrażowy film.

Castlevania, Netflix, sezon 3, sezon 2
Kadr z serialu „Castlevania”

Serial oparty jest na grze „Castlevania III: Dracula's Curse”. Fabuła jest historią jednego z ostatnich przedstawicieli rodu Belmontów, który przez setki lat usiłował pokonać Draculę. Młody mężczyzna włóczy się bez celu po tajemniczym królestwie, unikając zwracania na siebie uwagi, jednak jego przeznaczenie w końcu go dopada. Drugi sezon ma rozpocząć się dokładnie w tym samym miejscu, w którym skończył się pierwszy i według zapowiedzi Netflixa liczyć będzie osiem odcinków.

Widzowie wciąż nie wiedzą, kiedy dokładnie pojawi się na Netflixie drugi sezon, poza tym, że ma być to lato tego roku; tymczasem wiadomo już, że doczekamy się trzeciej serii. Poinformował o tym Richard Armitage –aktor dubbingujący postać Trevora Belmonta, głównego bohatera. Przy okazji dodał, że nie miałby nic przeciwko zagraniu w filmie live-action opartym na grach.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Castlevania

Animacja dla dorosłych. Gdy żona Draculi zostaje bestialsko spalona na stosie, wampir obiecuje zemstę na każdym mieszkańcu Wołoszczyzny; zbiera armię potworów i …


Aktualności