7
Aktualności

Polscy fani Stephena Kinga nie muszą długo czekać na pojawienie się na platformie streamingowej kolejnego serialu, bazującego na jego twórczości – już niedługo będzie on dostępny w HBO GO. Polska premiera nadgoni wyemitowane odcinki, a nowe będą się pojawiać co czwartek.

„Castle Rock” jest luźną adaptacją powieści Stephena Kinga, jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców horrorów. Akcja dziać się będzie w fikcyjnym Castle Rock, typowym miasteczku w Nowej Anglii i skrywającym liczne tajemnice. Opowieść skupi się na postaci Henry’ego Deavera, prawnika zajmującego się sprawami więźniów skazanych na śmierć.

castle rock, hulu, hbo
Plakat zapowiadający premierę w HBO GO

Serial, którego 3 pierwsze odcinki miały już swoją światową premierę, został bardzo dobrze odebrany zarówno przez widzów, jak i krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes otrzymał 79% „świeżości” z oceną 7,4/10. Czyżby serialowa adaptacja prozy Kinga okazała się równie wciągająca, jak jego powieści?

Już 2 sierpnia w HBO GO zadebiutują 4 odcinki serialu. Nowe odcinki będą dostępne co czwartek. Na kanale HBO będzie można obejrzeć premierę 28 sierpnia o godzinie 21:35.

Źródło: HBO Polska

Komentarze

(7)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Michał Kuć
  Michał Kuć
  @michael506800

  Ktoś pisał ten Artykuł na niezłym chaju . Prawidłowa kolejność . Powinna być taka. 1. Glina . 2. Pitbull 3. Oficer . 4. Odwróceni 5 Sfora .6 Kruk 7. Belfer. 8 Watacha

  • Paweł Marek
   Paweł Marek
   @Pawel_Marek

   @michael506800: A dziękuję, niestety trzeźwy byłem. Proszę zwrócić uwagę na tytuł artykułu, konkretnie na człon "ostatniej dekady". Seriale jakie Pan podał w większości pochodzą sprzed 10 lat, więc siłą rzeczy nie znalazły się na liście.

  • Michał Kuć
   Michał Kuć
   @michael506800

   @Pawel_Marek: Może trochę przesadziłem ale Odwróceni są z 2007 roku . Drugi sezon Gliny był w 2008 . Czym się wyróżnił taki Ultraviolet ? Przecież to kaszana taka jakiej w Polskiej tv jeszcze nie było . Niezrozumiałe dialogi infantylna fabuła , fatalny poziom . Zresztą axn chyba szybko go zdjął .

 • anja
  anja

  Dziwne, że Pakt się tu nie znalazł.

 • Aga Halman
  Aga Halman
  @halmanaga

  A ja mam sentyment do Kryminalnych. Co prawda, nie był to jakiś bardzo ambitny serial, ale zagadki intrygowały, a relacje bohaterów też były ciekawe.

 • Kira Leśków
  Kira Leśków
  @kira_leskow

  „Blok Ekipa”.

Powiązane

Seriale

Castle Rock

Castle Rock to fikcyjne miasteczko wymyślone przez wielkiego pisarza, Stephena Kinga. Akcja serialu rozgrywa się właśnie w tym miejscu. Klątwa, która na nim ciąży …


Aktualności

Artykuły