Aktualności

Obsada serialu produkowanego przez Disneya powiększyła się o kolejne znane nazwisko.

„The Manadalorian” ma opowiedzieć historię już po upadku Imperium, ale jeszcze przed powstaniem Najwyższego Porządku. Na temat fabuły nadal niewiele wiadomo, poza tym, że akcja ma dziać się na planecie Mandalora. Fani uniwersum „Star Wars” doskonale kojarzą to miejsce, właśnie stąd wywodzili się znani i lubiani łowcy nagród Bobba i Jango Fett. W serialu w roli głównej zobaczymy Pedro Pascala („Game of Thrones”).

Do obsady dołączył weteran kina Nick Nolte („Graves”). Na temat jego roli na chwilę obecną nic nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę, że planowana premiera serialu to 2019 rok, możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości więcej szczegółów.

Nick Nolte, The Mandalorian, Star Wars, casating, obsada, Disney
Nick Nolte
 

Za scenariusz do serialu odpowie Jon Favreau („Iron Man”). Wśród reżyserów odcinków, poza Dallas Howard i Waititim, znaleźli się Dave Filoni („Star Wars: Rebels”), Deborah Chow („Jessica Jones”) i Rick Famuyiwa („Dope”). Producentami serialu zostali: Favreau, Filoni, Kathleen Kennedy („The Curious Case of Benjamin Button”) i Colin Wilson („The Lost World: Jurassic Park”). Karen Gilchrist („Iron Man 2”) będzie producentką wykonawczą.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności