Aktualności

Uwaga na spoilery! Trzeci sezon serialu „The Expanse” jest ostatnim produkowanym przez Syfy. Do końca zostały tylko trzy odcinki, potem produkcję, która pierwotnie miała być skasowana, przejmuje Amazon. Cas Anvar, wcielający się w Alexa, wypowiada się zatem na temat nadchodzącego finału oraz tego, czego możemy się spodziewać w czwartej serii.

W wywiadzie dla Cinemablend aktor, spytany o to, czy fani powinni się jakoś przygotować na ostatnie odcinki, odpowiedział:

Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że możecie chcieć założyć kask, inaczej wasze mózgi eksplodują. Albo ogólnie włóżcie coś, co będzie trzymać wasze głowy w ryzach, bo to będzie szalone. (…) Trzeci sezon to koniec utworu symfonicznej orkiestry science fiction. Wszystkie serie tworzyły pewną erę „The Expanse”, a czwarta rozpocznie kolejną. Przygotujcie się na to, że bohaterowie, których kochacie, podążą w zupełnie nowym, porywającym kierunku.

Głowni bohaterowie „The Expanse”

Ponadto Anvar zaznaczył, że gdyby nie Amazon, który uratował serial od zapomnienia, fani prawdopodobnie byliby wściekli, widząc zakończenie trzeciej serii i mając świadomość, że nie dowiedzą się już, co dalej.

To byłoby tragiczne. Zakończenie jest rozległe, daje przedsmak możliwości protomolekuły i tego, do czego miała być przeznaczona. Nie ujawnia wszystkich sekretów, protomolekuła wciąż pozostaje tajemniczą mocą. Do czego dokładnie ma służyć, kto ją stworzył i tego typu informacje pozostają nieujawnione, a widzowie otrzymują jedynie ich skrawki. Finał rozwala mózg, ale nie jest tak naprawdę zakończeniem. To wielki początek i ludzie byliby sfrustrowani, [gdyby okazało się, że nie będzie więcej serii.] (…) Niby otrzymujemy część odpowiedzi, jednak jedyne, co te odpowiedzi robią, to tworzą kolejne, większe pytania. Co dalej? I dzięki bogu, że możemy wam na to odpowiedzieć.

Podzielony na części dwugodzinny finał trzeciej serii „The Expanse” zacznie się w lipcu.

„The Expanse” rozgrywa się w dalekiej, kosmicznej przyszłości, gdzie Układ Słoneczny został skolonizowany. Pomiędzy mieszkańcami kolonii dochodzi jednak do coraz poważniejszych sporów. Niespodziewanie odkryty zostaje spisek, który może spowodować przerażającą zagładę ludzkości.

Źródło: cinemablend.com

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Expanse

Daleka, kosmiczna przyszłość, gdzie ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Ziemia, Mars i Pas Asteroid są trzema różnymi miejscami, a pomiędzy ich mieszkańcami dochodzi …


Aktualności